Miroslava Rychtarechová

Prevádzková personálna manažérka v spoločnosti Tesco Stores SR.

Má viac ako 20 rokov skúseností z oblasti budovania funkčných tímov pri otváraní siete hypermarketov, ako aj tvorby stratégie riadenia ľudských zdrojov. Prešla rôznymi manažérskymi pozíciami, venovala sa tréningu a rozvoju zamestnancov a riadeniu projektov. Spolu so svojím tímom sa venuje vytváraniu dobrého miesta pre prácu, budovaniu inkluzívnej kultúry a podpory diverzity pre tisíce kolegov a kolegýň v Tescu. Práve projekt Tesco Anjel – pomoc kolegom v núdzi je jej doposiaľ najväčšia motivácia a inšpirácia v tom, že aj malá pomoc môže mať veľký význam.

Je členkou správnej rady Nadácie Tesco, členkou dozornej rady Tesco Stores SR a.s., ako aj členkou dozornej rady DofE (Duke of Edinburg) mládežníckej organizácie, ktorá dáva mladým ľuďom vo veku 14 až 24 rokov šancu rozvinúť svoje schopnosti a naplniť svoj potenciál.

Juraj Kováč

Juraj je zakladateľom podnikateľské inkubačného programu Rozbehni sa! Počas svojej kariéry pomol otestovať desiatky podnikateľských nápadov, vďaka ktorým napísal aj knihu “11 krokov ako nezačať s holou riťou”. Je tiež laureátom ocenení Leaf Award a Generácia 3.0.

Tigran Aleksanyan

V Slovenskej sporiteľni sa stará o program určený začínajúcim podnikateľom a podnikateľkám (www.zacinamepodnikat.sk). Špecialisti a špecialistky, ktorí v ňom pracujú, už 8 rokov pomáhajú ľudom získať peniaze na štart podnikania a rýchlejší rozbeh. Základnými podmienkami pre bankové financovanie sú podnikateľský zámer a cash flow plán. Tí, ktorí s tým potrebujú pomôcť, môžu využiť bezplatné individuálne poradenstvo banky. Tigran vyštudoval medzinárodné vzťahy na Ekonomickej univerzite v Bratislave a v minulosti pracoval v rôznych verejných a neziskových organizáciách na projektoch a aktivitách zameraných na podporu dobrovoľníctva, podnikania a zamestnateľnosti na Slovensku i v zahraničí.

Katarína Ďurčová

Ing. Katarína Ďurčová CEO AXIM I Business Strategy | Marketing & HR I Budovanie zamestnaneckých značiek

Katarína Ďurčová - budovateľka zamestnaneckých značiek, podnikateľka, lektorka, mentorka, konzultantka, marketérka. Zakladateľka značky AXIM a informačného portálu www.zamestnaneckaznacka.sk, spoluzakladateľka dynamickej siete ATTAO. Pôsobí ako strategická poradkyňa malých a stredných firiem v oblasti marketingu, obchodu a riadenia ľudských zdrojov. Má 20 ročnú prax vo firmách doma i v zahraničí. Pomáha značkám vystúpiť z davu, nastavuje im komunikáciu, propagáciu a rast v súlade s jej hodnotami a poslaním. Aktuálne sa popri marketingu venuje i natáčaniu podcastov a networkingu.

Barbora Czokolyova

Barbora pôsobí ako odborná asistentka na Katedre obchodného práva a hospodárskeho práva Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, na ktorej v roku 2018 úspešne ukončila doktorandské štúdium v odbore obchodné a finančné právo. Vo svojom výskume a prednáškovej činnosti sa venuje právu obchodných spoločností a to osobitne ich financovaniu a nastaveniu vnútornej správy a riadenia, zároveň sa venuje aj téme sociálneho a rodinného podnikania.

Marek Šulík

Marketingu a reklame sa venujem od roku 2009. Mám rád funkčný marketing založený viac na reálnych skúsenostiach a dátach a menej na dojmoch.

Primárne pôsobím na pozícii Head of Digital Marketing v slovenskej firme Isadore. Vyrábame prémiové a udržateľné cyklistické oblečenie a predávame ho do celého sveta.

Každé dva týždne publikujem newsletter o reklame a marketingu, ktorý odoberajú stovky čitateľov.

Som spolumajiteľom reklamného štúdia Birne, ktoré pomáha značkám rásť. Tvorím pre klientov stratégie a konzultujem s nimi ich marketingové aktivity a plány.

Cagáň Karol

Obchodu a predajným zručnostiam sa venujem 9 rokov, pričom sa orientujem primárne na predaj s pridanou hodnotou ako základnú obchodnú stratégiu. Prešiel som si všetkými pozíciami od account manažéra až po vedúceho obchodného oddelenia, čo je aj moja aktuálna pozícia. Aktuálne pôsobím v agentúre Y-Games ktorú som spoluzaložil. Firma je v súčasnosti druhý najväčší hráč v oblasti organizácie podujatí zameraných na ešporty (súťažné hranie PC hier) na SK&CZ trhu. Okrem predaja a hier sa venujem behaviorálnej psychológii, neformálnemu vzdelávaniu a rozvoju kritického myslenia.

Organizátori

Partneri

Tesco nadacia logo
Akadémia sociálnej ekonomiky - logo
© Akadémia pre podnikavé ženy | 2023