Martin Puškáč

Martin je digitálny dizajnér (UX / UI) s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Ako konzultant spolupracuje s rôznym projektmi v oblasti poisťovníctva, investovania a bankovníctva s cieľom zlepšiť ich UX (z ang. “user experience”, teda užívateľskú skúsenosť). Popri klientskej práci sa Martin venuje odovzdávaniu vedomostí ako školiteľ UX a metódy pre návrh inovatívnych riešení tzv. Design Thinking.

Tigran Aleksanyan

Tigran koordinuje finančno-vzdelávací program www.zacinamepodnikat.sk, ktorým Slovenská sporiteľna podporuje začínajúcich podnikateľov a podnikateľky. V rámci tohto programu môžu záujemci získať bezplatné biznisové poradenstvo a tiež financie na rozbeh svojho podnikania. Tigran vyštudoval medzinárodné vzťahy na Ekonomickej univerzite v Bratislave a v minulosti pracoval vo viacerých verejných a neziskových organizáciách na projektoch zameraných na podporu dobrovoľníctva, podnikania a zamestnateľnosti na Slovensku aj v zahraničí.

Katarína Ďurčová

Katka je budovateľka zamestnaneckých značiek, podnikateľka, lektorka, mentorka, konzultantka a marketérka. Zakladateľka značky AXIM a informačného portálu www.zamestnaneckaznacka.sk, spoluzakladateľka dynamickej siete ATTAO.

Katka pôsobí ako strategická poradkyňa malých a stredných firiem v oblasti marketingu, obchodu a riadenia ľudských zdrojov. Má 20 ročnú prax vo firmách doma i v zahraničí. Pomáha značkám vystúpiť z davu, nastavuje im komunikáciu, propagáciu a rast v súlade s jej hodnotami a poslaním. Aktuálne sa popri marketingu venuje i natáčaniu podcastov a networkingu.

Barbora Grambličková

Barbora pôsobí ako odborná asistentka na Katedre obchodného práva a hospodárskeho práva Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, na ktorej v roku 2018 úspešne ukončila doktorandské štúdium v odbore obchodné a finančné právo. Vo svojom výskume a prednáškovej činnosti sa venuje právu obchodných spoločností a to osobitne ich financovaniu a nastaveniu vnútornej správy a riadenia, zároveň sa venuje aj téme sociálneho a rodinného podnikania.

Karol Cagáň

Karol sa obchodu a predajným zručnostiam venuje 9 rokov, pričom sa primárne orientuje na predaj s pridanou hodnotou ako základnou obchodnou stratégiou. Aktuálne Karol pôsobí v agentúre Y-Games na pozícii vedúceho obchodného oddelenia. Spoločnosť Y-Games, ktorú Karol zároveň spoluzaložil, je v súčasnosti druhý najväčší hráč v oblasti organizácie podujatí zameraných na e-športy (súťažné hranie PC hier) na SK&CZ trhu. Okrem predaja a hier sa Karol venuje behaviorálnej psychológii, neformálnemu vzdelávaniu a rozvoju kritického myslenia.

Marek Kogan

Marek je certifikovaný GTD (Getting things done) tréner, vedie spoločnosť Productivity Partners, ktorá je výhradným poskytovateľom certifikovaných tréningov a konzultácii v metodológii GTD pre Slovenskú a Českú republiku. Marekovou úlohou trénera a konzultanta v oblasti produktivity je podporovať jednotlivcov a firmy v dosahovaní lepších výsledkov a pomáhať im zvládať ich úlohy a povinnosti efektívnejšie a s menším stresom.

S metódou GTD sa Marek prvýkrát stretol asi pred 10 rokmi, keď pracoval ako manažér útvaru akvizícií korporátnych zákazníkov v spoločnosti T-Mobile a hľadal cestu ako byť čo najproduktívnejší a zároveň si zachovať čistú myseľ a strategický nadhľad. Odvtedy sa GTD stalo súčasťou Marekových dní a pomáha mu s väčšou ľahkosťou zvládať každodenné výzvy pracovného aj súkromného života.

Brigita Trimajová

Brigita je psychoterapeutka, koučka a lektorka. Pracuje s jednotlivcami, dvojicami aj skupinami. Rada zdieľa s ľuďmi ich príbehy, prežíva ich radosti a strasti a hľadá s nimi nové cestičky pre tok ich rieky života. Brigita je lektorkou psychoterapeutického výcviku v POPI.

Prihlasovanie do Akadémie je otvorené do 17.4.2024

Prihláste sa

Organizátori

Partneri

Tesco nadacia logo
© Akadémia pre podnikavé ženy | 2024